E parduotuvė.mediq.ee

Medicininiai prietaisai, priemonės


Atgal

Vakuuminis siurblys Clario AC/DC
  • Vakuuminis siurblys Clario AC/DC
  • Vakuuminis siurblys Clario AC/DC
  • Vakuuminis siurblys Clario AC/DC

Vakuuminis siurblys Clario AC/DC

Prekės kodas
014.0114
Produkto kaina
785.00 Eur

aprašymas

Idealus pasirinkimas kvėpavimo takams valyti – kompaktiškas, patogus ir paprastas.Be to, unikalus dizainas užtikrina neprilygstamą saugumą tiek naudotojams, tiek slaugytojams.  • Higiena

Nieko nėra blogiau už perpildytą vakuuminį siurblį.“Clario” neturi šios problemos, nes jame naudojama unikali higieniška konstrukcija. Pamiršus įdėti plūdę į įsiurbimo talpą ar atsiradus kokiam nors sutrikimui, visą sekrecijų perteklių surenka apsauginė kamera. Membranos sistema neleidžia sekrecijoms patekti į siurblio vidines dalis, todėl filtras nebūtinas. 


  • Mobilumas

“Clario” galima pasiimti bet kur. Šis kompaktiškas patvarus aparatas tesveria tik 2,0 kg (įskaitant bateriją), todėl jį galima pasiimti su savimi į kelionę ar darbą. Prietaiso maitinimas iš elektros tinklo ar NiMH baterijos. Prietaisą galimą krauti iš 12 V lizdo automobilyje. Papildomai galima komplektuoti su transportavimo krepšiu. 


  • Patogus naudojimas

Šį asmeninį vakuuminį siurblį nesunku naudoti. Jis paprastas – turi tik įjungimo/išjungimo jungiklį ir vakuumo reguliatorių su 3 nustatymo lygiais. Galite tiksliai nustatyti siurbimo stiprumą. Įsiurbimo talpa yra sujungta su apsaugine kamera, todėl painios vamzdinės jungtys jau praeitis.

Komplektuojamas su akumuliatoriumi ir įkrovimo laidu.

Techniniai duomenys

Vakuumo lygiai:

-125 mmHg / -17 kPa

-250 mmHg / -33 kPa

-550 mmHg / -73 kPa 

Maksimalus siurbimas: 15 l/min.

Maitinimas: 100-240 V/50-60Hz/40W

Matmenys: 223 x 255 x 95 mm
Svoris: 2 kg

Garantinis terminas: 2 metai.

partneriai